Hakkimizda

Değerli Ziyaretçimiz,

2019 yılında başlamış olduğumuz villa ve apart kiralama hizmetimizi yeni bir yüz ile siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmanın sevincini yaşıyoruz. Tatilkentim ismiyle çıktığımız bu serüvende birinci ve en değerli gayemiz sizlere unutulmaz ve kaliteli bir tatil yaşatabilmektir. 'Tatilkentim' ismi Tatilkentim Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketine ait bir markadır. 2021 yılında kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz şirketimiz villa tatilinin merkezi durumunda bulunan Kaş Kalkan'da bulunmaktadır. Kalkan'ın Akbel Mevkiinde  bulunan ofisimizde siz değerli misafirlerimize sorunsuz bir tatil için deneyimli ve güçlü bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Antalya’nın yanı sıra komşu ilimiz Muğla’dan da birbirinden seçkin tatil villası ve apartlar ile farklı bölge ve kategorilerle kaliteli portföy sunmaktayız.

5 yıldır bu sektörde edinmiş olduğumuz tecrübe ve iş ahlakımız ile kısa sürede villa sahiplerimiz ve siz değerli misafirlerimizin nezdinde güzel bir konuma gelmiş olmak bizleri daha da motive etmektedir.

Villa ve apart kiralamanın yanında tatiliniz esnasında farklı aktiviteler ve hizmetler ( araç kiralama- oda süsleme -balayı fotoğraf çekimi-at ve atv binme-tekne turu vb.) içinde bölgemizde bulunan seçkin partner firmalarımız vasıtasıyla size eğlenceli ve dolu dolu bir tatil imkanı sunmaktayız.

Şirketimiz 1500’e yakın seçkin tatil villası ile sizlere konaklama hizmeti vermenin yanında aynı zamanda bu güzel tatil mekanlarında arsa ve gayrimenkül sahibi olmanız için sizlere emlak danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Firmamız Antalya Kaş Vergi Dairesine kayıtlı olup vergi numarası 8310939387 ‘dir. Ayrıca yine firmamız Antalya Kumluca Sanayi Odasına kayıtlı olup Oda Sicil No: 4003665 , Ticaret Sicil No :Kaş-3680 ‘dir.

Firmamız 2024 yılı itibari ile Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ( TURSAB) üyesi bir Seyahat Acentesidir. 

Acente Ünvanı: KAŞ TATİLKENTİM TURİZM SEYAHAT ACENTASI 

Acente Belge Numarası : 16976

Villa Ara
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.