Ödeme Şekilleri ve Rezervasyon Süreci

Seçtiğiniz villamızın giriş ve çıkış tarihlerinizi seçerek bu tarihlerdeki ayrıntılı fiyat ve ödeme planını görebilirsiniz. Kiralık villanın seçtiğiniz bu tarihlerde uygunluk durumuna ulaşmak için müsaitlik durumunu gör butonunu kullanabilirsiniz. Rezervasyon talep formunu doldurduktan sonra TALEP OLUŞTUR butonuyla bize iletebilirsiniz.

Tatil villanızın müsaitlik durumu son bir kere kontrol edildikten sonra bu villanın , seçtiğiniz tarihlerde sizin adınıza opsiyon yapılarak belirli bir süreliğine ayrılır. Opsiyonunuzun kesin rezervasyona dönmesi için toplam ödemenizin %30'unu firma hesabımıza yatırmanız veya kredi kartı ile ödemeniz gerekmektedir.

Bu ödeme yapıldıktan sonra size e-posta yoluyla konaklama sözleşmesi gönderilir. Siz bu belgeyi doldurup bize ulaştırdıktan sonra seyahat belgeniz yollanır. Bu belgede villanın adresi, kalan ödeme bilgileriniz , sizi karşılayacak kişinin numarası gibi önemli bilgiler yer almaktadır. Bu belgeyi yanınızda ya da mailinizde saklamayı unutmayınız.

Bu işlemler sonucunda rezervasyonunuz tamamlanmıştır. Artık tek yapmanız gereken villa girişinizden 2 gün önce seyahat belgenizde yer alan iletişim kişisini telefon numarasından aramak ve varacağınız saati bildirmektir. Kalan ödemeyi giriş öncesi nakit olarak hazır etmeniz gerekmektedir.

Villa Ara
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.